Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu

Väikelaevakindlustus Väikelaeva omanik saab kindlustada oma meresõiduki selle kasutamisel, transportimisel või hoiustamisel tekkinud kahjude vastu. Suurkaskokindlustus on parim valik, kui väikelaevaga liigutakse merel, kus tormid ja karilesõidud kujutavad endast suurt ohtu. Mees kes annab laenu laenan raha.

Seesam Insurance AS | Kindlustus

. Valitud - laenud 2eee köik. Samuti on see vajalik, kui laeva viiakse ühest punktist teise maad mööda. Osakaskokindlustus sisaldab kõiki suurkaskokindluse riske peale laevaavarii.

BTA Kindlustus

. Seesami väikelaevakindlustuse võimalused Seesami väikelaevakindlustuse võimalused Nii nagu autodegi puhul, saab vastavalt vajadusele valida suur- ja osakaskokindlustuse vahel.

BTA - Väikelaevakindlustus

.

Kindlustus Sulle, Sinu perele ja ettevõttele |

. Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu. Kindlustada saab Eesti väikelaevaregistrisse kantud väikelaevu. Kindlustusobjektiks võib olla mootorpaat, purjejaht, kaater või muu veesõiduk nagu sõude- või võistluspaat. Väikseim väikelaen pangalaen korteri ostmisel. Osakaskokindlustus on sobivaks variandiks väikelaevadele, millega sõidetakse tuttavatel rahulikel vetel ja siseveekogudes, kus puudub karile sõitmise oht. Väikelaevakindlustus kehtib täiendava kokkuleppeta Läänemerel ja selle lahtedes ning Balti- ja Põhjamaade rannikuvetes. Täiskaitsega kindlustus kaitseb väikelaeva tormi, tuule, tulekahju, varguse, vandalismi, plahvatuse, pikselöögi, karilesõidu, veekogu põhja riivamise ning mistahes objektiga kokkupõrke korral. Väikelaevakindlustus sisaldab vastutuskindlustust – kui laevaavarii käigus vigastatakse inimesi või nende vara, siis sellised kahjud korvatakse kannatanutele. Lihtsalt sujuv kindlustus Anname endast parima, et kindlustustooted oleksid arusaadavad, nende ostmine lihtne ning võimalik kahjukäsitlus ladus. BTA Insurance Company Annab Kindlustus teenustes üksikisikutele ja ettevõtetele: auto, kinnisvara, õnnetus, reisimine ja muud liiki kindlustuse. Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu. SMS laenuintressid laen maksehäiretega inimesele. Telli väikelaevakindlustus ning kindlusta enda veesõiduk merel, kaldal või transpordi käigus juhtuvate õnnetuste vastu. Lisaks saab kindlustada lisavarustust, meeskonna ja reisijate õnnetusjuhtumeid ning laevaomaniku vastutust.

Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu

Märkused