Väike kiirlaen laenu kasutamise sihtotstarve

Mõned finantsasutused võivad anda teile laenu kuni üheks kuuks, kuid on olemas ka selliseid, kust te saate võtta väikelaenu kohe mitmeks aastaks. Väikelaenu erinevus kiirlaenust Tarbimislaen erineb kiirlaenust eelkõige selle poolest, et annab võimalust saada suuremat summat pikemaks ajaks. Kui teil esineb teistest asutustest võetud laenude maksehäireid, siis uue laenu saamise tõenäosus väheneb tunduvalt. Kõik võla sissenõudmisega kaasnevad kulud jäävad Teie kanda. Kindlasti pöörduge kohe meie poole näiteks juhul, kui Teie töösuhe ootamatult katkeb või kui Teie suhtes on algatatud täitemenetlus või pangakonto on arestitud. Seejuures võite laenu lõpptähtpäeva maksepuhkuse võrra edasi lükata. Kui Teil tekib , saadame Teile esmalt meeldetuletuse. Vaidluse lahendamiseks võite pöörduda veel Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutsevasse tarbijavaidluste komisjoni või kohtusse.. Meil on õigus leping erakorraliselt lõpetada näiteks juhul, kui olete maksega viivituses kolmel järjestikusel korral. Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabeleht Enne laenulepingu sõlmimist anname Teile tutvumiseks personaalse Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehe, millele märgime kokkuvõtliku info lepingu olulisemate tingimuste kohta. Kui Teie lepingu tagatiseks on vormistatud käendus, siis teavitame võlgnevuse tekkimisest ka käendajat. Laenu väljamaksmise tähtaeg ja tingimused Laenu saate kasutama hakata pärast seda, kui leping on allkirjastatud ja kui olete lepingulised eeltingimused täitnud. Juhul kui võlg jääb ikkagi tasumata, edastame Teile tasulise võlanõudekirja. Laenusaaja meelespea ning selgitused väike- ja arvelduslaenu taotlejale Laenu võtmine on oluline otsus, millega kaasnevad riskid. Küsimuste korral võtke meiega ühendust SEB Panga üldkontaktidel. Iga kuu tasute arvelduslaenu kasutatud limiidilt intressimakset ja kogu limiidilt arvestatud limiiditasu. Väikelaenu vormistamine Interneti kaudu pole üldse raske. Soovime Teid selle otsuse teadlikul ettevalmistamisel aidata. Antud protseduur koosneb mitmest etapist: registreerumine finantsasutuse kodulehel, vajalike isikuandmete esitamine; kinnitamine telefoninumbrile saadetud sms-i kaudu; rahaliste vahendite saamine pangakontole. Seepärast nimetataksegi seda laenu ka tarbimislaenuks. Lisaks laenu- ja intressimaksetele peate tasuma arvelduskonto kuutasu. Laenulepingu tingimuste muutmine Lepingu tingimuste, sh intressimäära muutmine toimub mõlema poole kokkuleppel ja see muutus fikseeritakse üldjuhul lepingu lisaga. Kui arvelduslaenulimiidi kasutusaeg pikeneb automaatselt, siis tasute lepingus märgitud tasu. Teil on õigus küsida infot meie laenutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne laenulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Hiljem saate vahepeal tasutud osa uuesti kasutusele võtta. Tutvuge teabelehel esitatud infoga hoolikalt. Laenulepinguga seotud kulud Lepingu allkirjastamisel maksate lepingutasu lepingus märgitud summas ja tingimustel.

Kaebuste lahendamise üldise korraga saate tutvuda veebilehel. Teie algatatud muutmine on üldiselt tasuline. Kuidas valida väikelaenu Enne kui hakata väikelaenu taotlema, tuleks mõelda läbi, millist summat te soovite võtta. Kui olete võtnud laenu koos kaaslaenajaga, siis on meil õigus võtta laenumakseid ka tema arvelduskontolt. On üsna tähtis ka see, et kui teil õnnestub tagastada laenu ennetähtaegselt, siis saab märkimisväärselt kokku hoida intresside pealt. Lenud kodust lahkumata halens laenud. Arvelduslaenulimiidi ennetähtaegsel sulgemisel leppetasu puudub. Seepärast tuleks veenduda nende puudumises. Mõnesid lihtsaid operatsioone läbi tehes, saate te laenu üsna lühikese aja jooksul. Intress Intress on tasu, mida maksate laenu kasutamise eest. Meie veebilehel saate te leida kõige soodsamaid pakkumisi ja valida ühte nendest. Väike kiirlaen laenu kasutamise sihtotstarve. Te saate kasutada ka tarbimislaenu kalkulaatorit, mis on olemas enamiku laenuandjate kodulehtedel. Laenulepingu rikkumise tagajärjed ja kulud Kui Te ei tasu lepinguga ettenähtud makseid õigel ajal, siis võime Teilt nõuda viivist lepingus esitatud määras. Väikelaenu tasute maksegraafiku alusel iga kuu ühesuuruste ehk annuiteetmaksetena, mis koosnevad laenu põhiosa maksest ja intressist. Intressimäär on märgitud laenulepingus. Te ei pea kaua otsima ja valima parimaid kohti väikelaenu taotlemiseks. Väikelaenu puhul tuleb intressi tasuda tagastamata laenujäägilt, arvelduslaenu puhul kasutatud laenulimiidilt.

Tagatiseta väikelaenud kuni 10 000 euro.

. Laenu tagasimaksmine Laenulepingu alusel tasutavaid makseid võtame Teie arvelduskontolt. Selleks võib olla näiteks maksepäeva muutmine või maksepuhkus. Väikelaenu maksame või arvelduslaenu limiidi avame Teie SEB Panga arvelduskontole. Väike- ja arvelduslaenu puhul on intressimäär kogu laenuperioodiks fikseeritud. Mida pikem on laenu tähtaeg, seda väiksemaks kujuneb igakuine makse. Tarbijavaidluste komisjonile saate kaebuse esitada ka vaidluste lahendamise veebikeskkonnas aadressil. Kaebused ja vaidlused Kui Teil on meie tegevuse kohta pretensioone, siis esmalt proovige erimeelsust lahendada meiega läbi rääkides. Väike kiirlaen laenu kasutamise sihtotstarve. Laenu tähtaeg võib olla erinev ning sõltub laenu väljastavast asutusest. Koos leiame olukorrale sobivaima lahenduse. Mitme laenusaaja solidaarne vastutus Kui laenusaajaid on mitu, siis vastutavad nad lepingu täitmisel solidaarselt: iga laenusaaja vastutab laenu tagasimaksmise ja muude lepinguga võetud kohustuste täitmise eest täies ulatuses. Seega on väikelaen ideaalseks variandiks, kui te soovite soetada kallist kaupa, mida tihtipeale hakkate veel kaua aega kasutama. Kui rikute mitterahalist kohustust, siis on meil õigus määrata leppetrahv lepingus märgitud määras. Laenu vääring Väljastame laenu Teie Eestis asuva elukoha vääringus ehk eurodes ja seda muuta ei saa. Kui makseraskused hakkavad tekkima, siis võtke meiega viivitamatult ühendust. Enamjaolt on need pika kasutuseaga kaubad või olmetehnika ning samuti muud tarbeesemed. Kui Te laenujääki, intressi ja muid võlgnetavaid makseid ei tasu, siis alustame võla sissenõudmist, mis võib tähendada ka täite- või kohtumenetlust. Tagatist ega garantiid enamasti ei nõuta. Arvelduslaenu puhul maksate tagasi limiidi kasutatud osa, kui Teie arvelduskontole laekub raha. Hinnake ära oma sissetulekuid ja lisavõimalusi, et arvutada välja igakuisete maksete suurust, et teie laen saaks õigeaegselt tagastatud. Seoses sellega tuleks märkida ka veel ühte väga tähtsat tegurit: kiirlaenul on kõrgem intressimäär. Tutvuge ka laenude hinnakirjaga, mille leiate meie veebilehelt www.seb.ee/hinnakiri ja panga üldtingimustega. Laenulepingu eritingimused Kui leping sisaldab kohustavaid eritingimusi, siis tuleb Teil neid eriti täpselt järgida.

Väikelaen | Soodsaim Väike Laen | Väikelaenud Internetist.

. Laenusaaja maksevõime vähenemise risk Mõelge läbi, kuidas tulete toime laenu tagasimaksmisega juhul, kui üldine majanduskeskkond halveneb, Teie töötasu või muu tulu väheneb või Teie muud kulud kasvavad. Lepingu ülesütlemine ja selle tagajärjed Lepingu ülesütlemise alused on toodud lepingutingimustes

Märkused