Tartu Hoiu-laenuühistu

Tartu Hoiu-laenuühistu Tartu kontorit juhib Liina Nulk, Tallinna kontorit Jane Hämarik, Narva kontorit Julia Borissenko ning Jõhvi kontorit Monika Kreilis.

Igor Gräzin (konverents "Riik ja ühistegevus")

. Tartu Hoiu-laenuühistu on Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu ja Eesti Ühistegelise Liidu liige. Ühistu tegevuspiirkond on Eesti Vabariik. Hiljem on teenuste valik laienenud. Tartu Hoiu-laenuühistu on seadnud endale eesmärgiks areneda ühistupangaks ning kujundada seeläbi Eestis üleüldise rahvapanganduse süsteemi. See on ka loomulik, sest alati saab midagi teha paremini, jätta halvemini tegemine järele või mõelda välja midagi, mis kõige ootamatumal kombel elu edendaks.

Tartu Hoiu-laenuühistu nõukogu esimees on endine Tartu ülikooli prorektor Valter Haamer. Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks võivad astuda kõik Eestis alaliselt elavad või kinnisasja omavad inimesed. aastal alustas Tartu Hoiu-laenuühistu kahe teenusega: tähtajaline hoius ja laen. aastast rahanduse teadur Andro Roos. detsembrist alates annab Tartu Hoiu-laenuühistu ringlusse ühistusisest maksevahendit Eesti veksel. Vaata kõiki uudiseid →. aastast annab Tartu Hoiu-laenuühistu välja kord kuus ilmuvat ajalehte Ühistuleht ning toimetab Nõmme Raadios "Ühistusaadet". Tartu Hoiu-laenuühistu. Jekaterina orlova smsraha toomas kuter võlg. Ehitame Eestit, ikka üheskoos! Nii kummaline kui see vabas ja sõltumatus Eestis ka ei tundu, ei olda alati sugugi kõigega rahul, mis siin toimub. Eesti metsa ümber on tantsu-tralli olnud palju. Tartu Hoiu-laenuühistu omanikud on ühistu kliendid, kes määravad ühistu tegevussuuna ning kel on õigus teenuste tarbimisel proportsionaalsele osale jaotatavast kasumist. Tartu Hoiu-laenuühistu logo kujutab inimest, kelle kohal olevad ümmargused elemendid tähistavad häid mõtteid ja nende teostumist. Rahvas rõõmustas, et riik, Eesti Vabariik, iseseisev ja sõltumatu, mille kõrgeimat võimu kandis rahvas, oli saanud endale üliolulise riigitunnuse. Laen 10000 €, laenutaotlused. Nõukogu liikmed on Elle Roos ja Harry Raudvere.. aastal avas Tartu Hoiu-laenuühistu esinduse Tallinnas. Tartu Hoiu-laenuühistu.

Eesti Hoiu-laenuühistute Liit - Tutvu hoiu-laenuühistutega.

. Juhatuse liikmed on Liina Nulk ja matemaatik Märt Riiner. aastal võitlesime rahva rõõmuks ja riigi uhkuseks endale nõukogude rubla asemel välja oma raha – Eesti krooni. Saatesari tutvustas ühistegevuse, panganduse, rahanduse ja hoiu-laenuühistu põhimõtteid võrdlevalt nii ajaloolises kui kaasaegses plaanis.

Jaan Leetsar - Ühistegevuse rollist ühiskonnas

. Tartu Hoiu-laenuühistu. aastal astus Tartu Hoiu-laenuühistu Eesti Ühistegelise Liidu liikmeks. aastal liitus ühistu Eesti Hoiu-laenuühistute Liiduga.

Vestlusaade "Serviti", 10.01.2020. Külas on majandusteadlane Andro Roos

. Ühistu õiguslikuks vormiks on tulundusühistu. Teid teenindab Nõmme kontor. Samuti võivad liikmeks astuda kõik juriidilised isikud, kelle asukohaks on Eesti, v.a riik ja kohaliku omavalitsuse üksused. Ühistu hinnangul võib logo meenutada ka Eesti rahvussümbolit rukkilille. aastal loodud Tartu Eesti Laenu- ja Hoiu Ühisuse järglaseks. aastal Tartus loodud hoiu-laenuühistu. Tartu Hoiu-laenuühistu on ühistuline finantseerimisasutus. aastal toimetas Tartu Hoiu-laenuühistu Hillar Palametsa juhtimisel saatesarja "Ex unitate vires". See suunab liikmed tarbima üksteise kaupu ning teenuseid

Märkused