Tartu hoiu laenu ühistu

Samuti võivad liikmeks astuda kõik juriidilised isikud, kelle asukohaks on Eesti, v.a riik ja kohaliku omavalitsuse üksused. Tartu Hoiu-laenuühistu on ühistuline finantseerimisasutus. Saatesari tutvustas ühistegevuse, panganduse, rahanduse ja hoiu-laenuühistu põhimõtteid võrdlevalt nii ajaloolises kui kaasaegses plaanis. aastal Tartus loodud hoiu-laenuühistu. See suunab liikmed tarbima üksteise kaupu ning teenuseid. aastal toimetas Tartu Hoiu-laenuühistu Hillar Palametsa juhtimisel saatesarja "Ex unitate vires".

| Hoiused | Laenud | Hoiu-laenuühistu.

. Tartu Hoiu-laenuühistu on seadnud endale eesmärgiks areneda ühistupangaks ning kujundada seeläbi Eestis üleüldise rahvapanganduse süsteemi. Kiirlaen ettevõttele. Tartu hoiu laenu ühistu. aastal loodud Tartu Eesti Laenu- ja Hoiu Ühisuse järglaseks. aastast rahanduse teadur Andro Roos. Tartu Hoiu-laenuühistu omanikud on ühistu kliendid, kes määravad ühistu tegevussuuna ning kel on õigus teenuste tarbimisel proportsionaalsele osale jaotatavast kasumist. Tarbimislaenusid väljastab Tartu Hoiu-laenuühistu tütarfirma Eesti Ühistuliising OÜ. Ühistu õiguslikuks vormiks on tulundusühistu. aastal astus Tartu Hoiu-laenuühistu Eesti Ühistegelise Liidu liikmeks. Kui tehtud valikud vastavad Teie soovidele saate esitada avalduse, milleks tuleb vajutada "Esita avaldus". Tartu Hoiu-laenuühistu Tartu kontorit juhib Liina Nulk, Tallinna kontorit Jane Hämarik, Narva kontorit Julia Borissenko ning Jõhvi kontorit Monika Kreilis. aastal avas Tartu Hoiu-laenuühistu esinduse Tallinnas.. Juhatuse liikmed on Liina Nulk ja matemaatik Märt Riiner. aastal liitus ühistu Eesti Hoiu-laenuühistute Liiduga. Tartu hoiu laenu ühistu. aastal alustas Tartu Hoiu-laenuühistu kahe teenusega: tähtajaline hoius ja laen.

Võimalusel esitada andmed tagatiste kohta. Täitke tarbimislaenu avaldus. Nõukogu liikmed on Elle Roos ja Harry Raudvere. Tartu Hoiu-laenuühistu on Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu ja Eesti Ühistegelise Liidu liige. Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks võivad astuda kõik Eestis alaliselt elavad või kinnisasja omavad inimesed. Ühistu tegevuspiirkond on Eesti Vabariik. Tartu Hoiu-laenuühistu logo kujutab inimest, kelle kohal olevad ümmargused elemendid tähistavad häid mõtteid ja nende teostumist. detsembrist alates annab Tartu Hoiu-laenuühistu ringlusse ühistusisest maksevahendit Eesti veksel. Selleks tuleb Raha HLÜ veebilehe kaudu astuda liikmeks ja sõlmida leping ning kanda soovitav hoiusesumma selleks ettenähtud arvelduskontole. Hiljem on teenuste valik laienenud. Ühistu hinnangul võib logo meenutada ka Eesti rahvussümbolit rukkilille. Tartu Hoiu-laenuühistu nõukogu esimees on endine Tartu ülikooli prorektor Valter Haamer. Hoiuse lepingud on pikendamise võimalusega. Laen tuleb tagastada igakuiste maksetega. aastast annab Tartu Hoiu-laenuühistu välja kord kuus ilmuvat ajalehte Ühistuleht ning toimetab Nõmme Raadios "Ühistusaadet".

Eesti Hoiu-laenuühistute Liit - Tutvu hoiu-laenuühistutega.

Märkused