Spordiennustus – Miks sellega algust teha?

Spordiennustus kogub maailmas aina enam populaarsust. Ülimalt keeruline on kohata keskmistes eluaastates meest, kes vaatab sporti, kuid pole elus ühtegi panust teinud. Järgnevas artiklis vaatame üle põhjused, mis see meelelahutusviis nii populaarseks saanud on ning miks sinagi sellega algust teha võiksid.

Spordiennustus kui meelelahutus

Eelkõige on spordiennustus ning panuste tegemine suurepräaseks meelelahutuse viisiks.  Milleks seda vaja? Kas spordist endast juba ei piisa? Väga võimalik, et piisab, kuid toome siinkohal lihtsa näite:

Oletame, et tegemist on Meistrite Liiga poolfinaaliga, kus mängivad näiteks Amsterdami Ajax ning Tottenhami Hotspur. No tee, mis tahad, aga sa ei oska mitte kumbagi meeskonda eelistada. Ja me kõik teame, et spordi vaatamine, ilma kellelegi kaasa elamata, on sama palju väärt kui alkoholi vaba õlu – nagu midagi oleks, aga kurat mitte ikka see õige. Siinkohal tulebki appi spordile panustamine. Vali välja üks meeskond, tee tema peale sümboolne 10€ suurune panus ning näed kohe, kuidas sinu kaasaelamine intensiivistub.

Oluline on siinkohal tähele panna, et panuse suurus ei tohiks olla selline, et tema kaotamine sulle haiget teeb, kuid samas ei tohiks ta olla ka liiga väike, et see sind üldse ei huvitaks. Sellisel juhul ei anna ta sulle grammiga emotsiooni juurde.

Kui vajad konto avamisel abi, siis näiteks jalkamm on selleks teinud suurepärase juhendi, mille leiad vajutades eelnevale lingile.

Spordipanustamine kui hobi

Paljud tegelevad spordiennustusega kui oma hobina. Nad teevad tihti panuseid, tehes mänge sellega enda jaoks huvitavamaks, kuid mitte ainult selle eesmärgiga. Osadele panustajatele meeldib teha statistikat ning vaadata kui palju nad mingite liigade raames võidavad või kaotavad ning kas neil õnnestub kihlveokontoritele ära teha või mitte.

Arve- ning statistika pidamine muudab spordiennustuse märkimisväärselt lõbusamaks ning erutavamaks. Soovitame seda kindlasti proovida!

Ennustamine kui rahateenimise viis

Jah spordiennustuses saab ka raha teenida. Selleks on 2 moodust:

  1. Kas teha ise pidevalt pikas perspektiivis võitvaid panused
  2. Müüa oma ennustusvihjeid selleks loodud keskkondades

Ütleme kohe ära, et esimene on ikka väga keeruline viis. Miks? No seda sellepärast, et kui sa isegi oleks nii hea ennustaja ja võidaks regulaarselt ennustuskontoreid, siis peaksid pidevalt otsima uusi kohti või kontosi, millega panustada. Kihlveokontorid nimelt muudavad professionaalsete ennustajate limiidid üliväikseks ning seda kohe kui neil on põhjust kahtlustada, et tegemist on heade ehk nende jaoks kahjulike panustajatega.

Ainuke viis sellest mööda hiilida on, kas pidevalt uute kihlveokontorite otsimine või teiste mängijate kontode avamine. Eestis on teada juhtumeid, kus professionaalsed mängurid on teinud sõprade dokumente kasutades sadu erinevaid kontosi, et üks kõrge panus ära teha.

Teine viis on rahateenimiseks natukene lihtsam. Erinevad keskkonnad pakuvad sulle võimalust seal oma vihjeid avaldada ning huvi tundvatel mänguritel, siis neid osta. Kui suudad seal pikas perspektiivis võitvaid vihjeid avalda, siis on suur tõenäosus, et kogud endale jälgijaskonna, kes on valmis su vihjete eest ka maksma.

Asja teeb ilusaks ka see, et kui oled professionaalne panustaja, siis saad need panused ka ise ära teha. Keegi sul seda ju ei keela. Vihjete jagamine on, aga tore viis kuidas lisaraha teenida. Siinkohal tasuks ära märkida, et enne kui panuse teed, siis kontrolli kindlasti, milline kihlveokontor parimaid koefe pakub. Selleks sobib suurepräaselt näiteks oddscheckeri lehekülg.

Kui alsutad panustamisega, siis pane kõrva taha, et teed seda vastutustundlikult ning ainult rahaga mida oled valmis kaotama. Mõnusat bettimist!