Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu

Madal riiklik pension ei anna tihti piisavat kindlustunnet. Laenud Tartus sularahas, vaikelaenud. {{'Avan hoiuse' | translate}} SEENIORHOIUS Seeniorhoius on kogumishoius vabatahtlike sissemaksetega ja garanteeritud protsendimääraga. Tähtajaline hoius on kliendile, kes omab vabu rahalisi vahendeid. Tähtajaline hoius on üks riskivabamaid lisaraha teenimise võimalusi. Seetõttu on vajalik kanda hoolt oma rahaliste reservvahendite eest juba praegu, et hiljem, jäädes teenitud pensionile, tagada endale finantstugi ja vääriline elatustase. {{'Avan hoiuse' | translate}} TÄHTAJALINE HOIUS Tähtajaline hoius on kindla tähtajaga investeering, mille puhul on kõrgemad intressimäärad kui tavalisel hoiustamisel. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu.

Eesti Vabaõhumuuseum - Põhja-Eesti -

. Tähtajaline hoius on investeering, mille puhul on kõige kõrgem intressimäär. Deposiit võib olla avatud meie kontoris, kuid avalduse võib esitada ka meie koduleheküljel Internetis. Ja mida kõrgem on intressimäär, seda parem. Personaalne ja paindlik lähenemine võimaldab Teil saada protsente hoiustelt nii igakuiselt, kvartalipõhiselt või iga-aastaselt kui ka deposiidi tähtaja lõppemisel. Koguge raha kasumlikult koos meiega! * Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga.

Põhja-Eesti Turismikonverents – Põhja-Eesti Turism

. Omaraha investorid teenivad head tootlust. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu. Seeniorhoius võimaldab Teil olla sõltumatu vaatamata ajale ja olukorrale. * Tulenevalt Tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga. Sobib nii lühiajaliste kui ka pikaajaliste investeeringute jaoks. Kõik teavad, et raha peab teenima, ainult sellisel viisil võib oodata isikliku kapitali juurdekasvu. Mida varem Te alustate raha hoiustamisega, seda suuremaid võimalusi pakuvad Teile tänased investeeringud tulevikuks. Antud liiki investeeringud pakuvad mitte üksnes Eesti hoiustamisturul kõige kõrgemat intressi, vaid ka raha sissemakseid just Teile sobival ajal. Investeering peab tooma kasumit. {{'Avan hoiuse' | translate}} KONTRAST In English Otsi Otsi üle Eesti Sisesta märksõna Kõik kategooriad Üle Eesti Puhka Eestis. Hoiuse garanteeritud intress sõltub nii investeerimissummast kui ka hoiuse kehtivusajast. Kogumishoiusele võib kogu kehtivusaja jooksul teha sissemakseid, mis esimesest päevast alates hakkavad teenima intressi. {{'Avan hoiuse' | translate}} KOGUMISHOIUS See on rahaliste vahendite paindlik kogumise ja hoiustamise vorm, nende kasumlik investeerimine. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu tähtajaline hoius on hoiustamine kindla aja peale, mille puhul intressimäär on üks kõrgemaid Eestis.

Üheks parimaks mooduseks hoiuste suurendamiseks on tähtajaline hoius. Selline hoius lubab pensioniks koguda vajalikku varu. Kunagi varem pole investeerimine olnud nii tulutoov. Kogu raha makstakse välja ühekordse summana lepingu lõppemisel

Märkused