Laenu võtmisega kaasneb üks stsenaarium, millest keegi ei taha küll eriti rääkida, ent mis võib paratamatult kahjuks tõeks saada – võimetus laenumakseid teha

Euribor fikseeritakse laenulepingus kokkulepitud perioodiks, mille vältel intressimäär ei muutu. Üha sagedamini võetakse laenu seoses hambaraviga või silma laseroperatsioonide tarvis, kuna need teenused on üsna kallid ja haigekassa ravikindlustus neid ei kata,“ selgitas Jalakas. Laenu võtmisega kaasneb üks stsenaarium, millest keegi ei taha küll eriti rääkida, ent mis võib paratamatult kahjuks tõeks saada – võimetus laenumakseid teha.

Kas eestlased hakkavad pärast reklaamipiirangute kadumist rohkem.

. Fikseeritud intressimäära perioodi jooksul on klient kaitstud baasintressimäärade tõusu eest ja laenumakse jääb sel ajal samaks.

Uue trendina võib välja tuua tervisehoiuteenuste finantseerimist laenu abil. Fikseeritud intressimääraga laenu ennetähtaegne tagasimaksmine või fikseeritud intressimäärast loobumine võib aga kaasa tuua täiendava kulu. Vaatamata sellele tuleks arvestada, et kui aja jooksul baasintressimäärad langevad, peab fikseeritud intressimääraga lepingu sõlminud laenuvõtja ikkagi maksma lepingus kokkulepitud intressi. Laenu võtmisega kaasneb üks stsenaarium, millest keegi ei taha küll eriti rääkida, ent mis võib paratamatult kahjuks tõeks saada – võimetus laenumakseid teha.

SMS kredit uudised laenu kohta

. Enamus jälgib väikelaenu võttes lisaks intressile ka muid lepinguga seotud kulusid.Swedbanki väikefinantseerimise valdkonnajuhi Triin Jalakase sõnul hindavad inimesed oma maksevõimet realistlikult. „Seda kinnitab ka fakt, et enamus laenuvõtjatest ei langeta laenuotsust lähtudes vaid intressi suurusest. Laen 1000 eurot seb laenud.

Lemmiklooma võtmisega kaasneb alati suur vastutus - Arhiiv - Tarbija

. Intressimäära fikseerimise kohta tasub alati enne otsuse langetamist küsida täpsemat teavet pangatöötajalt

Märkused