Krediidikonto on parim abimees kui vajad raha kohe või kindlustunnet tulevikuks

Kokkuvõttes tähendab see, et sa ei pea tegema pidevalt uusi taotluseid – rahasoovi korral pead lihtsalt kasutama äppi või saatma sõnumi ning sellega ongi asi korda aetud. Krediidikonto on paari aastaga muutunud meeletult populaarseks oma paindlikkuse tõttu, ent pole mingi saladus, et kohati võib see olla üsna kallis laenuvariant kõrgema intressi ja vahel ka väljamaksetasude tõttu. Selle jaoks tuleb tihti kasutada oma ID-kaarti. Laenuandja avab sulle laenulimiidi, mille piires võid vabalt raha enda arvelduskontole kanda ning tasud lepinguga määratud intressi ja laenumakset ainult vastavalt summale, mida oled kasutanud. Kui su maksevõimekus on endiselt sama, saad ka koheselt raha kätte.

Väikelaen - 2019. aasta parim väikelaen Eestis | Suur TOP.

. Pärast krediidikonto avamist saab edaspidi vältida keerulisi laenutaotluseid, esitades oma laenusoovi laenuandjale kas või otse telefoni kaudu. Eriti hästi sobib see juhul, kui sa ei olegi päris kindel, kui palju täpselt raha vajad. Kui eelmainitud kaks laenufirmat pakuvad veel teisigi laenutooteid, siis Monefit on omapärane selle poolest, et nende valikus on ainult krediidikonto. Mis muudab krediidikontod mugavamaks on asjaolu, et sa pead tegema vaid ühe pika taotluse. Krediidikonto miinused On selge, et kõik ei ole päris nii lilleline. See annab teile juurdepääsu rahalistele vahenditele, mida saate kasutada projekti või ettevõtte jaoks, ja teie maksed põhinevad ainult sellel, kui suurt osa krediidikonto limiidist te kasutate. Kasutamata summa pealt ei pea tasuma midagi, seega ei pea kartma, et avatud krediidikonto tekitab probleeme kontol seisva raha pärast. Krediidikonto paindlikkus on ühest küljest väga hea lahendus, kuid ainult neile, kes ei satu võlakeerisesse ega ei hakka laenama massiliselt palju lihtsalt seepärast, et raha näib taevast alla kukkuvat.. Sa oled oma otsustes vabam: sul lubatakse valida ise sobiv maksekuupäev ja makseperiood, mitte ei pisteta sind tüüptingimustesse. Krediidikonto on ehtne moodsa inimese toode! Ülalmainitu ei tähenda aga seda, et krediidikontolt saaks pidevalt lihtsalt raha aina juurde võtta. Sisuliselt on krediidikonto ikkagi tavaline kiirlaen, kuid väikese nüansimuutusega. Üsna pikk tagasimakseperiood ja kopsakad limiidisummad: krediidikonto on üsna paindlik oma summade ja perioodide osas. Krediidikonto võtab selle mure ära, kuna saad laenata täpselt nii palju kui parasjagu vaja. Laenu saab ainult siis, kui su rahaline seis on korras ja sul pole ühtegi võlgnevust ega maksehäiret. Voila, sul peaks nüüd olema aktiivne krediidikonto, kust saad soovi korral juba raha kasutusele võtta. Monefit kutsub seda toodet krediidiliiniks ning nende eesmärk on tuua uuendus krediiditoodete maailma. Nagu igal laenul on ka krediidikontol omad vead, mida tuleks arvesse võtta. Eelnevalt võetud summa tuleb siiski esmalt tagasi maksta ning siis saab taas kogu limiidi ulatuses laenu võtta.

Leia parim krediidikonto siit - võrdle Eesti krediidiandjaid

. Sellest hoolimata aga tuleb meeles pidada, et kuigi tagasimaksed tekivad ainult kasutatud määrast, ei tohi anduda kiusatusele ja kasutada korraga kogu limiiti.

Credit24 Laen (Krediidikonto) | Soodsaim Krediidikonto Eestis?

. Laenuprotsess on kiirem: mõni laenuandja lubab taotleda lausa otse SMS-i vahendusel. Täida laenuandja lehel taotlus. See tähendab, et sulle avatakse konto, kus on teatud aktiivne rahasumma, mida saad kasutada igal ajal, kuid sa ei pea kogu rahasummat kohe kasutama. Ettevõte on alati väärtustanud eelkõige paindlikkust ning kiirust ja seetõttu on ka Monefit hinnatud klientide seas. Krediidikontoga on selline variant võimalik, samas kui väikelaenu puhul saad taotleda ühe kindla fikseeritud summa.

Krediidikonto - Suur Võrdlus, Leia ja Ava Parim Siit!

. Krediidikonto head ja vead Krediidikonto on igas mõttes modernse inimese toode, võimaldades sul muretult laenu saada kui tekib ootamatu väljaminek. Krediidikonto on parim abimees kui vajad raha kohe või kindlustunnet tulevikuks. Nii väikelaenu kui krediidikonto puhul tuleb teha muidugi kõigepealt leping, kuid krediidikonto puhul saad sa taotleda maksimaalset krediidilimiiti oma sissetuleku kohta. Suundu laenuandja lehele, klõpsates tabelis olevaid nuppe. Krediidikonto võib olla suurepärane vahend, mis aitab teil lahendada viivitamatuid vajadusi, teadmata täpselt, kui palju raha vajate. Jälgima peab ka intressimäära, kuna üldiselt märgitakse ära kuuintress. Parimad rahanõuanded su elu edendamiseks. Nii on sul rohkem otsustusvabadust ning võimalus valida krediiditoode, mis sobib su elustiiliga. Laenulimiidid on osutunud tarbijate poolt eelistatuteks mitmetel põhjustel, millest mõned toome siinkohal välja: Mugav majandada: ei pea tegema pidevalt uusi taotluseid, saad raha kasutada just sellel määral nagu vaja. Lihtsamini öeldes: krediidikonto korral on sul nö avatud krediidileping. Uuri lähemalt, vajutades allpool olevale nupule. Õnneks on Eestis võimalik leida eetiliselt käituv laenuandja hõlpsalt – laena ainult Finantsinspektsiooni tegevusloaga laenuandjalt. Kui Monefiti krediidiliin tundub sulle sobiv, uuri lähemalt allpool oleva nupukese kaudu. Võta asja mõistusega ning kaalu võimalikke miinuseid põhjalikult enne lõpliku otsuse tegemist. Krediidikonto, nagu iga teine krediiditoode, on siiski laen, mis tuleb tagasi maksta. Samuti pea silmas, et laenu taotlemiseks ei pea küll tegema järjest uusi taotluseid, kuid laenuandja kontrollib sinu tausta ikkagi, veendumaks, et sul pole vahepeal kuskil võlgnevusi tekkinud

Märkused