Korduma kippuvad küsimused

Kui sa ei ole pakile järgi läinud, saadetakse sulle kolmandal päeval meeldetuletus ning peale seitsmendat hoiustamise päeva tagastatakse pakk saatjale.

Seminar koolijuhtidele: koduõpe tehnoloogia abil

. Tagastussildi puudumisel: Kauba tagastamiseks tuleb teha uus tellimus DPD iseteeninduskeskkonnas telli.dpd.ee. Tagastustaotluse esitamise lehele saab siit Javascript is required on this page. Ma ei leia enda aadressi vormi valikus olevate aadresside nimekirjast. Pickup pakiautomaadistTagastussildi puudumisel: Kauba tagastamiseks tuleb valida „Saada pakk“, seejärel „Osta pakisilt“ ning valida sobiv sihtriik. Internet Koju projekti eesmärk on rajada tuleviku sidevõrk. Sisestada saatja telefoni number ning saaja andmed. Eesti Andmesidevõrk rajab operaatori sõltumatu võrgu, kus hakkavad pakkuma teenuseid erinevad sideettevõtted. Pakk toimetatakse soovitud sihtkohta. Kontaktandmed leiate siit Soovin lähtuvalt Internet Koju Üldtingimustest tasutud tagatisraha tagasi. Pakk saadetakse saatjale tagasi. Valida õige paki suurus ning kinnitada hind. Kui investeering on tehtud, ei kaasne sellega enam mingit püsikulu v.a. Seejärel tuleb tagastustaotlus digitaalallkirjastada ja Internet Koju lehe vahendusel saata Eesti Andmesidevõrgu Aktsiaseltsile. Oleme siin välja toonud küsimused ja nende vastused, millega kõige enam kokku puutume.

Korduma kippuvad küsimused –

. Teise variandina valida „Saada pakk“, skaneerida pakisilt, valida sobiv kapi suurus ning asetada pakk kappi. Kõigi osapoolte halduskoormuse vähendamiseks me väga palume, et te ei üritaks sõlmida lepinguid väljaspool kinnitatud arenduspiirkondi. Valguskaabliühendus suurendab Teie kinnisvara väärtust. Kohapeal pakisilti osta ei saa. Palun tutvuge arenduspiirkondade kaardiga. On oluline, et tagastustaotluse oleks allkirjastanud sama isik, kelle isikukood on märgitu Internet Koju liitumislepingule, mille kohta tagastust tahetakse. Meie poolt pakutav liitumistasu on väga soodne võimalus valguskaabel majja saada. Korduma kippuvad küsimused. Konkreetsete piirkondadega, kus käib või kohe hakkab arendus, saate tutvuda arenduste. Küsimus: Mu elukoht / töökoht, kuhu soovin internetti, asub linnas. Please activate it in your Internet browser.

Printige pakisilt, kleepige see pakile ning viia pakk Pickup pakipoodi.  Tagastussildi olemasolu korral: H&M pakkide korral, kuhu on lisatud tagastussilt, tuleb vastav silt kleepida pakile ning viia pakk Pickup pakiautomaati või pakipoodi. Eeliseks Internet Koju kaabli puhul üksikoperaatori kaabliga võrreldes on see, et Internet Koju kaabel võimaldab valida mitme sideettevõtte teenuste vahel. Kui süsteemis puuduvad paki andmed, pole pakki DPD-le üle antud. Jah, kindlasti peaksite liituma – Internet Koju projekt ongi ellu kutsutud just selliste hoonete ühendamiseks. Internet Koju võrgus on võimalus valida erinevate sideettevõtete ja nende teenuste vahel.Rajatav võrk on investeering tulevikku ja kinnisvara väärtuse kasvatamisesse. teenuste eest, mida tellite sideettevõtte käest eraldi. Loodetavasti on neist abi ka Teie küsimustele vastamisel. Skaneerida silt ning asetada pakk kappi. Vaikelaen laenajaee laenud kuni 10000 EUR. Tagastussildi olemasolu korral: Kauba tagastamiseks tuleb valida „Saada pakk“, seejärel „Saada eelvormistatud pakk“. Skaneerida pakisilt ning asetada pakk kappi. Printida välja pakisilt, kleepida silt pakile.

Q/A: Korduma kippuvad küsimused

. Kaardil on tähistatud ainult need piirkonnad, kus arenduste plaan on meil juba täpsemalt selgunud. Eelistame maakaablit õhuliinile – see jätab meie elukeskkonna visuaalselt ilusaks, kuna pilku riivavad kaablid on kenasti silme alt ära. Sideettevõtete teenustega ja nende hindadega soovitame tutvuda operaatorite kodulehtedel

Märkused