Kinnisvaralaenu refinantseerimine

Kinnisvaralaenu anname kinnisvara tagatisel ning laenuraha kasutamiseks mingeid piiranguid ei seata. Juhul, kui laenu taotlejale Ehital Krediit OÜ poolt saadetud isikustatud laenu pakkumine sobib, lepivad laenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku mõlemale poolele sobiva aja, lihtkirjaliku laenulepingu vormistamiseks.

Kinnisvaralaenud - Hüpoteeklaen

. Kuidas tasuda laenud õigeaegselt?. Laenu taotlemise protsess: Järgi juhiseid meie kodulehel ning esita laenutaotlus, täites kõik kohustuslikud väljad.

Kinnisvaralaen | Laen kinnisvara tagatisel - ettevõttele.

. Pärast Ehital Krediit OÜ juhataja poolset laenuotsuse tegemist ja laenutingimuste määratlemist saadab Ehital Krediit OÜ laenu taotlejale välja isikustatud laenupakkumise. Kiirlaenud internetist ilma sissetulekuta ja tagatiseta väikelaen.. Laenulepingu sõlmimisega kaasnevad kulud: Lepingutasu suurus - kokkuleppel; Hüpoteegi seadmisega seotud notaritasu ja riigilõiv; Tagatise kindlustuse tasu. Arveldus krediidi arvamus krediidilaen. Kodulaenu saada laen alustavale ettevõttele. Meie kliendihaldur võtab Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Kinnisvaralaenu puhul hindame eelkõige kinnisvaratagatise väärtust ja seisukorda. Laenu otsusest anname Sulle teada paari tööpäeva jooksul. sobib laenusoovijatele, kes omavad laenu teenindamiseks piisavalt regulaarseid ja tõendatavaid tulusid. Positiivse otsuse korral sõlmime Sinuga laenulepingu. Soovitud laenusumma kanname Sinu arveldusarvele üle peale laenu- ja tagatislepingu sõlmimist. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid. Krediidi kulukuse aastamäära arvutamisel eeldatakse, et BestCredit OÜ ja klient täidavad oma kohustusi laenulepingus kokku lepitud tingimustel ja tähtaegadel. Laenutaotlust on võimalik täita ka läbi laenukalkulaatori. Täitke üleval olev laenutaotlus, märkides enda isiku-, kontakt-, tagatise ning muud vajalikud andmed, seejärel klõpsake nupule „SAADA“. Esialgse info põhjal edastame Teile indikatiivse pakkumise. Kinnisvaralaenu refinantseerimine. Juhul, kui olete veendunud oma finantsvõimekuses tuleb Teil lõpliku laenutaotluse esitamiseks tulla Ehital Krediit OÜ kontorisse ja täita paberkandjal kinnisvaralaenu taotlemise ankeet. Lisaks Euroopa tarbijakrediidi standardinfolehele on Ehital Krediit OÜ kasutusele võtnud täiendavad selgitused ja hoiatused tarbijatega sõlmivatele tarbijakrediidi lepingutele. Nimetatud kulule võib lisanduda tagatise kindlustamise tasu. Indikatiivne pakkumine on informatiivse iseloomuga ja võimaldab kliendil iseseisvalt hinnata oma võimed laenu tagasi maksta.

Laenuhaldur teostab laenutaotluse esitanu isikusamasuse tuvastamise laenutaotluse esitaja isikut tõendava dokumendi alusel. Pärast laenulepingu, maksegraafiku ja teabelehe allkirjastamist lepivad kinnisvaralaenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku sobiva aja notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu vormistamiseks. Lisaks laenulepingule allkirjastatakse ka maksegraafik. Raha laekub Teie pangakontole kohe pärast notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu allkirjastamist. Lisaks eluasemega seotud ostudele ja kulutustele saab kinnisvaralaenuga rahastada ka oma äri alustamist ja teisi olulisi ettevõtmisi

Märkused