Kambja Hoiu-Laenuühistu

Tasahilju kasvabki väikesest seemnest suur puu. Vastavalt Eesti Vabariigi seadustele on intressid tulumaksuga maksustavad. Hoiustajale annab kindlustunde teadmine, et Kambja Hoiu-laenuühistu laenab raha välja ainult oma maksejõulistele liikmetele.

Siis on vanaemal, vanaisal, emal ja isal võimalik sinna iga kuu väikeste osade kaupa raha koguda. Hoiusetähtaja lõppedes kannab ühistu hoiustatud summa koos intressidega Teie poolt määratud arvelduskontole. Kambja Hoiu-Laenuühistu. Põhjalik laenuanalüüs tagab kaasatud hoiuste turvalisuse. Säästuhoius on hea võimalus kogumiseks. On võimalik hoiustada ka ühe-, kaheaastaseks või koguni lausa kümneaastaseks perioodiks. Kogumishoiusega võib koguda näiteks puhkusereisiks, pulmadeks, lapse huviringi jaoks või hoopis algkapitali investeerimiseks. Kambja Hoiu-Laenuühistu. Meie pikaajaline kogemus ja kindlalt paikapandud reeglid annavad Sulle kindluse, et raha meie juures säilib ja kasvab. On hea teada, et me oleme SA Hoiu-Laenuühistute Hoiuste Tagamise Fondi liige. Säästuhoiusele saab raha kanda kogu hoiutähtaja jooksul ning seda on lihtne teha püsikorraldusega, määratud maksena või sularahas. Sellisel juhul pikeneb hoius pärast hoiutähtaja lõppu automaatselt ning liige ei pea muretsema, et raha vahepeal hoiusel ei ole ning intressi ei teeni. Intresse saad välja võtta kas või igal kuul. See kasvab praegu Kambja Hoiu-laenuühistus.Koolifond tasubki kasvama panna varakult. Tähtajalise hoiuse perioodi jooksul ei ole võimalik teha täiendavaid sisse- ega väljamakseid.Säästuhoius on paindlik võimalus raha kogumiseks ja kasvatamiseks. Säästuhoiuse puhul paned lihtsalt raha kindlasse kohta kasvama ja saad hoiustatavat summat soovi korral pidevalt suurendada. Tähtajalise hoiuse üldtingimused Eerikule meeldib tema uus ratas! Tema isa ütleb, et suureks saades on tal juba oma koolifond olemas. Tähtajalise hoiuse puhul määrad kindlaks, kui pikaks ajaks raha hoiule annad. Hoiuse kalkulaator Kokku teenitud interssitulu: € Ava hoiukonto Hoiusekalkulaatori arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest. Liit seisab hoiu-laenuühistute hea maine ning usaldusväärsuse eest. Salvestage säästuhoiuse konto andmed määratud makseks ning edaspidi säästate aega, sest makse tegemisel on maksekorraldus juba eeltäidetud. Juba sõlmitud lepingute intressimäärades muudatusi ei tehta. Meelerahuhoiusele pakume teiste hoiustega sama intressi. Tähtajalise hoiuse intress on fikseeritud kogu hoiuse perioodiks, nii ei mõjuta kõikuvad intressimäärad kehtiva tähtajalise hoiuse tootlust. Mõistlikud kiirlaenud. Sellisel juhul kannab pank Teie poolt määratud kuupäeval soovitud summa säästuhoiusele.Kui soovite sissemakseid teha enda valitud ajal, kasutage määratud makset. Liidu ülesandeks on korraldada tingimusi Liitu kuuluvate hoiu-laenuühistute ning nende tugiasutuste võrgu arendamiseks.

Kambja Hoiu-laenuühistu - Avaleht | Facebook

. Lepingu sõlmimisel saab liige kehtestada hoiusele automaatse pikendamise tingimuse. Kambja Hoiu-Laenuühistu.

Kambja Hoiu-laenuühistu - Postitused | Facebook

. Maksud deklareerib hoiu-laenuühistu.

Ettevõtlus - Kambja vald

. Soovi korral saate ülekantava summa suurust muuta.HoiuselepingSõlmime Sinuga hoiuselepingu ja Sina kannad hoiustatava summa meie kontole

Märkused