Iga otsus muudab meie elu Kas sa tead, milliseid valikuid sa oma elus teed?

Harju Elule prognoosib võimalikke arenguid Harju- ja Raplamaalt riigikogusse valitud Jüri Ratas. Samal ajal on ülioluline, et saame teostada võimu meie pealinnas. Samas on kahju, et sellist debatti, kus esimehe kandidaadid erakonnakaaslaste ees vastastikku väitlevad, pole seni toimunud. Kas purjus peaga võetud laene saab vaidlustada? ParimIntress. Ehk siis pühapäevasest üldkogust. Kiire laenude internetis on praegu üks kõige populaarsematest krediidimudelitest, mida pakub enamik tasuta kiirkrediiti pakkuvaid ettevõtteid. Vähemalt mina ja teised Kadri Simsoni toetajad teeme kõik, et erakond ühtse tervikuna püsiks. Olen kindel, et meie õige otsus muudab Eesti poliitikat. Nüüd hakkab sügisest talv saama, aga… Suvel pidasime tõesti väga aktiivseid läbirääkimisi uue koalitsiooni moodustamiseks, eriti sotsiaaldemokraatidega. Üks meie tuntud poliitikutest on öelnud, et Eestis on vaid kaks kõrget poliitilist ametikohta: peaminister ja Tallinna linnapea.

Jüri Ratas: „Meie õige otsus muudab Eesti poliitikat.

. Samuti on igati positiivne, et mõlemad kandidaadid on käinud aktiivselt piirkondades oma seisukohti tutvustamas. Lisaks võib sellise kiirlaenud vormistada internetist kodust väljumata. Harjumaal juhime lisaks Tallinnale kolme omavalitsust: Paldiski ja Loksa linna ning Anija valda. Alternatiivi Keskerakonnale ei teki. Iga otsus muudab meie elu Kas sa tead, milliseid valikuid sa oma elus teed. Mõeldakse hoopis: kui anname oma hääle Keskerakonnale, ehk läheb jälle kaduma… Kevadel Harju Elu toimetuses kohtudes ennustasite, et sügiseks on Keskerakond valitsuskoalitsioonis. Küllap seda aduvad kõik, kes poliitilist elu natukegi jälgivad, olgu nad siis meie toetajad või mittetoetajad. Kiire laenude internetis on suurepärane lahendus siis, kui mõne ostu või makse jaoks on kiirelt raha vaja. Iga otsus muudab meie elu Kas sa tead, milliseid valikuid sa oma elus teed.

Aga see oli kaheksa aastat tagasi, mil me valitsuskoalitsioonis olles saime oma tõekspidamisi ka ellu viia. Meie edukus valitsusse pääseda sõltub sellest, milliseid otsuseid partei lähitulevikus teeb. Iga otsus muudab meie elu Kas sa tead, milliseid valikuid sa oma elus teed. Laenud refinantseerimine, kiir laen sularahas. Kadri Simsoni võit aitab Keskerakonnal taas tõusta Eesti juhtivaks parteiks ning tasakaalustada äärmuslikult parempoolset riikliku poliitikat. Kui laenu tuleb pikendada, peate arvestama komisjonitasudega, mis on sätestatud lepingus, mille olete kiire laenude andjaga sõlminud. Normaalseks ei pea ma seda, et erakonna ajaleht Kesknädal või Tallinna Televisioon on asunud ühemõtteliselt üht kandidaati toetama ja teist halvustama. Krediidi tagasimaksmise aega võib pikendada vajaliku ajani. Sellepärast praegu ma enam nii kindlaid lubadusi jagada ei julge.

Krediidi laen -

. Aga koalitsioon jäi napilt kokku, kuigi lahkhelid on suured – seda tunnetavad vist kõik.

Iga otsus muudab meie elu Kas sa tead, milliseid valikuid.

. Pahatihti valija mälu ei ulatu aga kaheksa aasta taha. Laenuperiood kuni 84 kuud. Nii et medali seda külge vaadates oleme me Harjumaa omavalitsustes väga võimsalt esindatud. Kas sa kuulud Eesti rikkaima 10% sekka?. Teie ise toetate pühapäevastel valimistel kindlasti Kadri Simsoni. Ja mitte ainult Harjumaal

Märkused