15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas

Ekspressraha esimene laen kuni 900 euro intress 1%.

. Teine päev algas saarlastele Lahendaarium OÜ külastusega, mis on loominguline büroo, kus tegutseb mitu naisettevõtjat, kes täiendavad üksteist. Need laenufirmad on kõige usaldusväärsemad ja kõrgeima hinnanguga meie lugejate arvustuste kohaselt. © Sibis.ee on rahvusvaheline majandusteemaline info- ja võrdlusportaal, mille eesmärk on anda ülevaade erinevatest finantsteenustest. 15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas. Ostame eraisikute laenusid.

15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused.

. “Meid huvitasid pigem väiksemad, kuid edukad ettevõtted, samuti need, kes on sisenemas või juba tegutsevad eksportturgudel,” rääkis Naagel. Ettevõtlike Saare Naiste klubi eestvedaja, Saaremaa arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Tiia Naagel selgitas, et klubiõhtute eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enesearenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

Päev loeti lõppenuks aga Maarja-Magdaleena Gildi külastusega. Naageli sõnul rääkisid Pärnumaa ettevõtjad oma tegemistest uhkuse ja õhinaga ning saarlased olid igal pool ooda­tud. Naageli andmeil on ettevõtte peamine tegevus puidust põletustoodete valmistamine: tuuleküünlad, eco-valguse- ja lõkkevalgusepakud, eco-grillid, grillplated ja kasest küünlaalused. Me võrdleme laene, krediitkaarte ja palju muud, mis on seotud finantsasjadega. Tegu on sisustuspoega, mida veab kaks ägedat naisettevõtjat. Laen 100. Lisaks põnevaid või nn unustatud köögivilju ja söögikõlbulikke ilutaimi. 15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas. Antud toiming on kohustuslik vastavalt Rahapesu ja terrorismi tõkestamise seadusele © suhkrupat.ee on rahvusvaheline majandusteemaline info- ja võrdlusportaal, mille eesmärk on anda ülevaade erinevatest finantsteenustest.

Laen teise isiku arvele. Laenud õpilastele, mõtekas koht.

. “Väga hakkaja naine koos mehega omab seda ettevõtet ja nad on väga avatud koostööle, kuna näevad selles suurt edu eksportturgudel püsimiseks.” Külastati ka Tamme talu ürdiaeda, kus kasvab taimi igast maailma nurgast. Ohutu laenu võtmine tarbimis laen ilma tagatiseta. “Nad on hea näide sellest, kuidas mitu ettevõtet saavad sõbralikult koostööd teha ja üksteist toetada.” Pärnu kesklinnas külastati ka Siluett Eesti moepoodi, mille avasid sel kevadel kaks nais­ettevõtjat. “Nutikaid lahendusi tuleb aina juurde,” märkis Naagel. 15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas. Kõige suurema elamuse said naised ettevõttes WOOD­BRIGHT OÜ, mis tegutseb Halinga vallas vanas lehmalaudas, mida tasapisi korda tehakse. “See energia ja positiivsus, mis neist naistest õhkus, teeb kadedaks iga külastaja,” kinnitas Naagel. “Ääretult tegusad inimesed, kes teevad, mida oskavad, ja jagavad rõõmuga oma kogemusi.” Jõuti ka Pärnusse, kus asub mööblimüügiga tegelev Veranda OÜ ehk Mööblisahver. Kodulaen laen osaühingule. “Oleme selle võimaluse eest hästi tänulikud. Omalt poolt soovisime kõigile saaremaist önne ja kuhjaga kordaminekuid.” Klubi rahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liidu struktuurifondide vahenditest Euroopa Regionaal­arengu Fondi kaudu ning selle läbiviija on Saaremaa arenduskeskus. “Kuigi Pärnumaal on kindlasti palju edukaid ettevõtjaid, siis otsus just naisettevõtjaid külastada oli asjade loomulik käik,” kinnitas Naagel

Märkused